.

Matematika

Díky panu profesorovi Zelníčkovi jsem teď studentem 3. ročníku střední školy. Vlastní hloupostí jsem ve 2. ročníku musel dělat reparát z matiky a fyziky. Pan profesor mě za necelý měsíc dokázal komplexně a stručně připravit na reparát z obou přemětů. Na vysvědčení jsem dostal v srpnu z matematiky před zkušební komisí výslednou známku na vysvědčení z matematiky známku 2 (!!!!!!) a z fyziky 3.
V letošním roce s panem profesorem konzultujeme látku z matematiky.
Václav Coufal


pondělí 20. listopad 2023 10:00
Štěpán: Matematika

Pan profesor Zelníček-nejlepší příprava na přijímací zkoušky-syn byl druhý nejlepší. Velice si pana profesora oblíbil a sám chce pokračovat v doučování a přípravě na maturitu. Vřele doporučujeme


čtvrtek 28. září 2023 10:30
Štěpán: Český jazyk
Díky paní učitelce Mazánkové jsem udělal přijímací zkoušky z českého jazyka na 45 bodů a byl na 1. místě v pořadí přijatých. Když jsem s přípravou začínal, zvládl jsem "didakťák" na pouhých 20 bodů. V doučování budu pokračovat i při studiu na SŠ, maturita bude za chvíli. :-D Díky.

 


neděle 10. září 2023 17:53
Leona: ČJ
Paní učitelka Mazánková je naší "rodinnou" doučovatelkou. Třem starším dcerám pomohla s přípravou na maturitu, nejmladší připravila k přijímacím zkouškám na SŠ a letos nás čeká maturita. Za vše děkujeme.

 


neděle 10. září 2023 17:53
Katka: Český jazyk
S doučováním vedeným paní učitelkou Mazánkovou mám dlouholeté výborné zkušenosti. Syna připravila na maturitu, starší dceru na přijímací zkoušky i na maturitu a teď je na řadě mladší dcera, která se bude na přijímací zkoušky připravovat letos. Doufám, že bude stejně úspěšná jako obě starší děti. Mnohokrát děkuji.

 


neděle 10. září 2023 17:53
 
Powered by Phoca Guestbook

Napsat novou zprávu